Ahoj, jsem

JARKA GLIEROVÁ

Vždy  jsem cítila, že vyjádření mé samé je možné jen skrze tvorbu něčeho, na čem mi záleží a co mi přináší radost a svobodu.

 Jsem člověk, který nikdy nedokončí nic, co není perfektní. Zastávám víru v minimalismus a originalitu, která mě přivedla až k tvorbě šperků z drahokamů, polodrahokamů a perel.

Cítím, že v nich je ukryta obrovská síla!


Věřím, že krása a síla je v jednoduchosti, jedinečnosti a detailu.

 

Jarka

Mé kameny

spinel

Spinel

Magický černý spinel, název pocházející
z latinského slova spina - trn, odkazuje na jeho špičaté krystaly, je velmi ochranný drahokam, posilující zdravé sebevědomí a vnitřní duševní sílu. perla

Perla

Perla obzvláště tmavá říční mě vždy přitahovala svou krásou a ochranou před nebezpečím a falešnými přáteli.


Dots & spinel

Dots & Spinel

Kombinace pozlaceného stříbra a černého spinelu je můj must - have. Dokonalá klasika, která nikdy nezevšední.


MŮJ PŘÍBĚH

Svůj vlastní příběh výroby šperků jsem začala asi před pěti lety, kdy jsem hledala neotřelý, ale zajímavý šperk pro sebe. Věřím v sílu kamenů a tahle kombinace mě nadchla. Mám slabost pro krásné a unikátní věci malé produkce, lokální a hlavně kvalitní!

Postupem času jsem si všimla, že mé náramky nenosím jen já, rodina a kamarádky, ale i známí známých. Rozhodla jsem se tedy řádně obout do procesu tvorby. To pro mě znamenalo překonat mnoho výzev. Cesta to je kreativní, ale trnitá a já jsem za ní velice vděčná. Naučila jsem se toho opravdu hodně.

Děkuji vám za podporu na mé cestě :)

5000 +
prodaných šperků

"Šperky JarryG jsem objevila před pár lety a od té doby jsem jim věrná. Jsou originální a zároveň decentní. Použité materiály jsou kvalitní, navíc většinou od českých dodavatelů. Oceňuji Jarčin osobitý přístup a možnost výměny opotřebených komponentů. Přeji JarryG spoustu spokojených klientek jako jsem já. "

Renata Hlavačková
"Šperky od JarryG si dopřávám už 
 několik let...pro mě jsou pomyslnou třešinkou na dortu a každodenním potěšením...zbožňuji provedení, kvalitu a eleganci. Je radost si dělat radost. "

Dagmar Hrabětová

"Vaše krásné šperky byly u nás pod stromečkem nejčastějším vánočním dárkem. Kolekce PURE vypadá nádherně. "

Pavla Damm

"Čistota, jednoduchost, krása, nadčasovost ... slova, kterýma lze charakterizovat šperky JarryG. Do teď  si pamatuji ten první, který jsem si před lety pořídila a stále ho s oblibou nosím. Řídím se čistě emocemi a pocity při výběru. Kámen si nevybereš, on si vybere tebe."

Gabriela Vidlička Mančíková

Kolekce

Neustále pro vás připravuji nové autorské kolekce v limitovaných edicích. Inspiraci nacházím v přírodě, minerálech, v cestování a hlavně ve vašich příbězích.