JARKA GLIEROVÁ

Vždy jsem cítila, že vyjádření mé samé je možné jen skrze tvorbu něčeho, na čem mi záleží a co mi přináší radost a svobodu.

 Jsem detailistka, která nikdy nedokončí nic, co není perfektní. Jsem také zastáncem minimalismu a originality, který mě přivedl až k tvorbě náramků z drahokamů a polodrahokamů. Cítím, že v nich je ukryta obrovská síla!

Vždy jsem ráda nosila šperky, které byly něčím výjimečné, a měly pro mě význam. Věřím, že tak to máte i vy.

Má tvorba reflektuje smysl pro harmonii, detail, což splňují minimalistické komponenty z českého stříbra či pozlaceného stříbra a hravost.


 

Jarka

Moje oblíbené kameny

labradorit

labradorit

Duhový labradorit je ochranný kámen. Pomáhá zjistit, co člověka činí šťastným a co činí šťastnými i druhé lidi. Posiluje sílu v sebe sama a přináší odvahu a vytrvalost. 


spinel

spinel

Spinel je temný krásný polodrahokam, který rozpouští obavy a úzkosti. Pomáhá člověku přijímat se takového, jaký je. Dodává sebedůvěru, dynamiku a temperament.


rubín

rubín

Rubín dodává energii a rovnováhu. Poskytuje klid a prozíravost. Zlepšuje motivaci a dokáže nasměřovat k realistickým cílům. Podněcuje touhy a zažíhá v nitru nadšení


MŮJ PŘÍBĚH

Svůj vlastní příběh výroby šperků jsem začala asi před pěti lety, kdy jsem hledala neotřelý, ale zajímavý šperk pro sebe. Věřím v sílu kamenů a tahle kombinace mě nadchla. Mám slabost pro krásné a unikátní věci malé produkce, lokální a hlavně kvalitní!

Postupem času jsem si všimla, že mé náramky nenosím jen já, rodina a kamarádky, ale i známí známých. Rozhodla jsem se tedy řádně obout do procesu tvorby. To pro mě znamenalo překonat mnoho výzev. Cesta to je kreativní, ale trnitá a já jsem za ní velice vděčná. Naučila jsem se toho opravdu hodně.

 Jsem nesmírně šťastná, že tak mnoho z vás nosí mé šperky. A že pro vás mají osobní význam.

5000 +
prodaných šperků

"Šperky JarryG jsem objevila před pár lety a od té doby jsem jim věrná. Jsou originální a zároveň decentní. Použité materiály jsou kvalitní, navíc většinou od českých dodavatelů. Oceňuji Jarčin osobitý přístup a možnost výměny opotřebených komponentů. Přeji JarryG spoustu spokojených klientek jako jsem já. "

Renata Hlavačková
"Šperky od JarryG si dopřávám už 
 několik let...pro mě jsou pomyslnou třešinkou na dortu a každodenním potěšením...zbožňuji provedení, kvalitu a eleganci. Je radost si dělat radost. "

Dagmar Hrabětová

"Vaše krásné šperky byly u nás pod stromečkem nejčastějším vánočním dárkem. Kolekce PURE vypadá nádherně. "

Pavla Damm

"Čistota, jednoduchost, krása, nadčasovost ... slova, kterýma lze charakterizovat šperky JarryG. Do teď  si pamatuji ten první, který jsem si před lety pořídila a stále ho s oblibou nosím. Řídím se čistě emocemi a pocity při výběru. Kámen si nevybereš, on si vybere tebe."

Gabriela Vidlička Mančíková

Kolekce

Neustále pro vás připravuji nové autorské kolekce v limitovaných edicích. Inspiraci nacházím v přírodě, minerálech, v cestování a hlavně ve vašich příbězích.