Pure

čistota - PromĚNA - intuice

Kolekce pure

Kolekce PURE je čistota sama, jemnost, svým způsobem osobitost, neboť pořídit si světlé šperky si žádá odvahu. Většina z nás si vybere ty tmavé, uzemňující.

Kolekce PURE je určena právě vám, kteří chcete být jiní a šperky z labradoritu, či měsíčního kamene vás hladí po duši. Labradorit zde zastupuje PROMĚNU, uklidňuje aktivní mysl a posiluje víru v sebe samého. INTUICI a emoční vyrovnání přináší Měsíční kámen.

Pure 1

Dvojitý náramek fazetovaného labradoritu o velikosti jednotlivých polodrahokamů 4mm. Šperk je doplněn pozlacenými 14 ct růžovým zlatem na stříbře komponentami.

990 Kč

PURE 2

Náramek Dots s polodrahokamem z měsíčního kamene. Jednotlivé komponenty jsou o velikosti 3 mm nebo 4 mm, dále jsou pozlaceny 14 ct růžovým nebo žlutým zlatem. 

890 Kč

Pure 3

Mini kroužky s čirými zirkony o průměru 10mm. Provedení stříbro Ag 925/1000
se 14 karátovým pozlacením.

1490 Kč

pure 4

Náramek z polodrahokamů měsíčního kamene. Jednotlivé fazetované krystaly jsou ve velikosti 5 mm. Šperk je doplněn komponentou pozlacenou růžovým 14 ct zlatem na stříbře Ag 925.

690 Kč

OBJEDNÁVKA

KOLEKCE PURE

Vaší objednávce se věnuji zpravidla do jednoho dne. Posléze se domluvíme na dopravě a platbě zakázky. Šperky zasílám Českou poštou dle jejich platného sazebníku.

máte dotazy?

JARRYG@JARRYG.CZ
+ 420 777241521

Brzy Vás kontaktuji nazpět.

Děkuji