Kolekce

limitované autorské kolekce

Kolekce jsou uspořádány do šesti sekcí splňujících materiálovou a barevnou rozmanitost. Jednotlivé kolekce lze propojovat. Ve všech je základem stříbrná kulička - DOT. 

Dots

DOTS je doplňková kolekce, která je nyní stavebním pilířem většiny kolekcí. Lze ji kombinovat téměř se všemi polodrahokamy. Základem je kulička DOT
ve stříbře a také pozlaceném stříbře.

Perla

Kolekce PERLA je o ženskosti, sebelásce
a pokoře. Říční perly zde představuji ve formě náhrdelníku a náramků doplněných českým pozlaceným stříbrem. 

Pure

PURE je čistota, jemnost, lehkost a osobitost. Prezentují ji polodrahokamem měsíční kámen, zlatými a pozlacené korálky na stříbře ve formě náramků.

Spinel

Temná, tajemná a plná síly a fantazie je kolekce SPINEL. Velmi hravá, neboť šperky ze spinelu nemusí být chápány jako "plesovější" záležitost, ale také jako "rockovější" vyjádření vašeho stylu.

Colours

Lapis lazuli, apatit, melounový turmalín, rubelit a také malachit jsou krystaly naděje, síly prožitku, empatie a přátelství. Hravá kolekce COLOURS je plná života!  

Rubín a safír

Jedinečné RUBÍNY a SAFÍRY jsou jedny z nejkrásnějších drahokamů v mém portfoliu. Rubíny představují vášeň a safíry moudrost. Tohle úžasné spojení je umocněno drahokamem Korund.

máte otázky?

otázka

odpověĎ

POSKYTUJE JARRYG ZÁRUKU NA ŠPERKY?

Každému zákazníkovi je poskytnuta záruka 24 měsíců na šperk JARRYG při dodržování zásad nošení a používání. Dále poskytuji servis na vyčištění stříbrných a pozlacených komponent. Vše se děje po domluvě se zákazníkem.

KDE MOHU ZAKOUPIT ŠPERKY JARRYG?

JARRYG šperky lze zakoupit zde přes web galerii nebo v mém studiu JARRYG Studio v Mikulově
a také v obchůdku MikuLOVE, vybrané šperky ve WWO kabinet ve Valticích a Slavkově. Kontakty na prodejny naleznete v sekci Kontakt.

PROČ NESLOUŽÍ WEB JAKO E-SHOP?

Všechny šperky jsou vyráběny v malých sériích, jedná se o autorské šperky, kdy z každé kolekce vyrobím jen omezený počet kusů. Mým cílem je vyrábět originální a ojedinělé šperky, tedy v malých sériích. Oceňuji také osobnější přístup k zákazníkovi, což se na e-shopech vytrácí.

MOHU ZAKOUPIT ŠPERKY ZE STARŠÍCH KOLEKCÍ?

Kolekce šperků se během roku mění. Šperky jsou vyráběny v malých sériích. Pokud je daný materiál vyprodán, již není možné ho poptat. Proto doporučuji šperk objednat v době, kdy je na webu.

CO TO JSOU PUNCOVNÍ ZNAČKY?

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží. Vyobrazení českých konvenčních značek naleznete zde.

Autorský šperk

Možná jste větší individualistka a chcete mít šperk, který nikdo nemá. Vytvořím pro vás šperk na míru. Šperk jedinečný tak, jako jste vy sama. Váš osobní talisman.