Kolekce

limitované autorské kolekce

Kolekce jsou uspořádány do pěti sekcí splňujících materiálovou a barevnou rozmanitost. Jednotlivé kolekce lze propojovat. Ve všech je základem stříbrná kulička - DOT. 

Dot-Colours

Spinel

máte otázky?

otázka

odpověĎ

POSKYTUJE JARRYG ZÁRUKU NA ŠPERKY?

Každému zákazníkovi je poskytnuta záruka 24 měsíců na šperk JARRYG při dodržování zásad nošení a používání. Dále poskytuji servis na vyčištění stříbrných a pozlacených komponent. Vše se děje po domluvě se zákazníkem.

KDE MOHU ZAKOUPIT ŠPERKY JARRYG?

JARRYG šperky lze zakoupit zde přes web galerii nebo v mém studiu JARRYG Studio a od května 2023 v JarryG store také v Mikulově. Vybrané šperky ve WWO kabinet ve Valticích. Kontakty na prodejny naleznete v sekci Kontakt.

PROČ NESLOUŽÍ WEB JAKO E-SHOP?

Všechny šperky jsou vyráběny v malých sériích, jedná se o autorské šperky, kdy z každé kolekce vyrobím jen omezený počet kusů. Mým cílem je vyrábět originální a ojedinělé šperky, tedy v malých sériích. Oceňuji také osobnější přístup k zákazníkovi, což se na e-shopech vytrácí.

MOHU ZAKOUPIT ŠPERKY ZE STARŠÍCH KOLEKCÍ?

Kolekce šperků se během roku mění. Šperky jsou vyráběny v malých sériích. Pokud je daný materiál vyprodán, již není možné ho poptat. Proto doporučuji šperk objednat v době, kdy je na webu.

CO TO JSOU PUNCOVNÍ ZNAČKY?

V současnosti užívané české puncovní značky pro zlaté, stříbrné a platinové zboží. Vyobrazení českých konvenčních značek naleznete zde.

Novinky v kolekcích

Kolekce se neustále plní a obnovují novými šperky. Abyste věděli, které šperky jsou ty nejnovější, vytvořila jsme pro vás stránku s novinkami.