Autorský šperk
na míru

Šperky nemusí být jen ozdoba. Mohou být pro vás nositeli osobního významu. Zajímá mě to, kdo jste a co jste si prožila. Těším se, až si poslechnu váš příběh a vaše přání.

Navrhnu pro vás vhodné polodrahokamy, barevnou kombinaci a uspořádání komponentů. Chci pro vás vytvořit šperk jedinečný tak, jako jste vy sama.

Váš osobní talisman.

Dagmar

Dagmar je má klientka a hlavně kamarádka. Inspiruje mě  jak svou přímostí, tak i svým úžasným smyslem pro bytový design a módu.

Její šperky jsem tvořila postupně, kousek po kousku. Dagmar mi nastínila, co od šperku, barvy a polodrahokamu či drahokamu očekává. Její kolekce, kterou hrdě nosí, je ve znamení Itálie, kterou miluje a navštěvuje kdykoliv může. Silný rubín, jako Sicílie sama, lehký amazonit symbolizující pláže Favignana a barevný lapis lazuli evokující ulice Říma.

Kombinace těchto talismanů je doplněna odlehčenými stříbrnými náramky Dots s vloženým polodrahokamem lapis lazuli a drahokamem rubínu.

 Velice mě těší, že právě Dagmar reprezentuje mé šperky. 
Jaký je postup


I. POJĎME TO PROBRAT

Prvním krokem k vysněnému autorskému šperku na míru je naše společné setkání. Zajímá mě, co si přejete a co by pro vás váš osobní šperk měl znamenat. 

2. AUTORSKÁ VÝROBA

Druhým krokem je výběr polodrahodamů, či komponent, ze kterých bude šperk zhotoven. Design šperku ctí mé zásady, se kterými budoucí majitelka předem souhlasí. 

3. VÁŠ NOVÝ TALISMAN

Váš osobní šperk je hotový. Krásně a dárkově ho pro vás zabalím a předám. Teď už je jen váš. Přeji si, ať vás naplňuje radostí a plní svůj účel. 

01 | JAKÉ POUŽÍVÁTE POLODRAHOKAMY?

Polodrahokamy používám výhradně v čisté podobě, tedy nedobarvené. Jedinou výjimkou je náramek achát drůza z kolekce MAGNUS, který je díky své oblibě vybrán s dobarvením. Ke každému šperku dokládám certifikát pravosti.

02 | mají šperky certifikát pravosti?

Každý šperk JarryG je předán s certifikátem pravosti použitých kamenů a odpovídá kvalitě a názvům, za které jsou vydávány. Dále zaručuje, že všechny šperky jsou doplněny stříbrnými komponentami o ryzosti Ag 925, příp. pozlaceny 14 karátovým zlatem.  

03 | JAKÉ JSOU ZÁSADY NOŠENÍ ŠPERKŮ?

Důležité je šperky zbytečně nenamáčet ve vodě a jiných tekutinách A dlouhodobě je neuchovávat ve vlhkém prostředí. Zejména stříbrné komponenty mění svou barvu. Minerály se mohou delším nošení zmatnit a matné vyleštit. 

04 | POTŘEBUJETE OBVOD ZÁPĚSTÍ?

Můj běžný dotaz na klientky je, zda mi mohou sdělit obvod zápěstí pro pohodlnější nošení náramků. Pokud ale náramek má být předán jako dar, je třeba se stát detektivem a změřit buď starší náramek nebo obvod hodinek.    

Máte otázky?

Vaše šperky balím s láskou

Šperky JARRYG balím do krabiček s kartičkou a názvem šperku. Dále jej vkládám spolu s certifikátem pravosti do dárkových taštiček.

OBJEDNÁVKA

ŠPERK NA MÍRU

máte dotazy?

JARRYG@JARRYG.CZ
+ 420 777241521

Brzy Vás kontaktuji nazpět.

Děkuji