Autorský šperk
na míru

Šperky nemusí být jen ozdoba. Mohou být pro vás nositeli osobního významu. Zajímá mě to, kdo jste a co jste si prožila. Těším se, až si poslechnu váš příběh a vaše přání.

Navrhnu pro vás vhodné drahokamy, barevnou kombinaci a uspořádání komponent. Chci pro vás vytvořit šperk jedinečný tak, jako jste vy sama.

Váš osobní talisman.

Petra

Petra je brand fotografka a mentorka žijící v Londýně, se kterou jsme se seznámily na Instagramu. Fotí mě už takřka 4 sezóny a velmi ji důvěřuji pro její cit zachytit mě foťákem takovou, jaká jsem. Její blog je plný příběhů silných žen, jako je ona sama.

"Šperky JarryG jsem objevila náhodou na Instagramu a přes 4 roky jsem věrný zákazník této značky! Líbí se mi osobní přístup a možnost konzultace každého nového šperku. Mám několik kolekcí náramků na míru, které střídám podle nálady. 
Těším se na návštěvu JarryG studia při další cestě do Mikulova!"

Jaký je postup

I. POJĎME TO PROBRAT

Prvním krokem k vysněnému autorskému šperku na míru je naše společné setkání. Zajímá mě, co si přejete a co by pro vás váš osobní šperk měl znamenat. 

2. AUTORSKÁ VÝROBA

Druhým krokem je výběr polodrahodamů, či komponent, ze kterých bude šperk zhotoven. Design šperku ctí mé zásady, se kterými budoucí majitelka předem souhlasí. 

3. VÁŠ NOVÝ TALISMAN

Váš osobní šperk je hotový. Krásně a dárkově ho pro vás zabalím a předám. Teď už je jen váš. Přeji si, ať vás naplňuje radostí a plní svůj účel. 

01 | JAKÉ POUŽÍVÁTE POLODRAHOKAMY?

Polodrahokamy používám výhradně v čisté podobě, tedy nedobarvené. Jedinou výjimkou je náramek achát drůza z kolekce MAGNUS, který je díky své oblibě vybrán s dobarvením. Ke každému šperku dokládám certifikát pravosti.

02 | mají šperky certifikát pravosti?

Každý šperk JarryG je předán s certifikátem pravosti použitých kamenů a odpovídá kvalitě a názvům, za které jsou vydávány. Dále zaručuje, že všechny šperky jsou doplněny stříbrnými komponentami o ryzosti Ag 925, příp. pozlaceny 14 karátovým zlatem.  

03 | JAKÉ JSOU ZÁSADY NOŠENÍ ŠPERKŮ?

Důležité je šperky zbytečně nenamáčet ve vodě a jiných tekutinách A dlouhodobě je neuchovávat ve vlhkém prostředí. Zejména stříbrné komponenty mění svou barvu. Minerály se mohou delším nošení zmatnit a matné vyleštit. 

04 | POTŘEBUJETE OBVOD ZÁPĚSTÍ?

Můj běžný dotaz na klientky je, zda mi mohou sdělit obvod zápěstí pro pohodlnější nošení náramků. Pokud ale náramek má být předán jako dar, je třeba se stát detektivem a změřit buď starší náramek nebo obvod hodinek.    

Máte otázky?

Vaše šperky balím s láskou

Šperky JARRYG balím do krabiček a taštiček české výroby, spolu s certifikátem pravosti.

OBJEDNÁVKA

ŠPERK NA MÍRU

máte dotazy?

JARRYG@JARRYG.CZ
+ 420 777241521

Brzy Vás kontaktuji nazpět.

Děkuji